Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


pl:getting_started

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronachPoprzednia wersja
Nowa wersja
Poprzednia wersja
pl:getting_started [2009/09/06 14:30] – updated vmware download link and internal wiki links mister_xpl:getting_started [2021/07/05 23:27] (aktualna) – IRC moved to Libera Chat mister_x
Linia 30: Linia 30:
  
 Jeśli masz problemy, przeczytaj sekcję "Pomoc" na samym dole strony. Jeśli masz problemy, przeczytaj sekcję "Pomoc" na samym dole strony.
- 
-Chciałbym podziękować [[http://trac.aircrack-ng.org/wiki/Team|zespołowi aircrack-ng]] za napisanie tak świetnego i rozbudowanego narzędzia. 
  
 Proszę przysyłać mi wszelkie konstruktywne uwagi, pozytywne bądź negatywne. Proszę przysyłać mi wszelkie konstruktywne uwagi, pozytywne bądź negatywne.
Linia 122: Linia 120:
 Rozwiązań swoich problemów możesz też szukać na [[http://forum.aircrack-ng.org/|forum]]. Bardzo ważnym jest abyś sam spróbował rozwiązać problem, jeszcze przed napisaniem posta. Twoje pytanie zostanie zignorowane jeśli odpowiedź na nie jest już dostępna na forum lub, co gorsza, na wiki. Jeśli jednak przedstawisz swój problem i swoje dotychczasowe próby jego rozwiązania, użytkownicy bardzo chętnie spróbują Ci pomóc. Mile widziane jest też załączanie informacji o sprzęcie, jakiego używasz. Rozwiązań swoich problemów możesz też szukać na [[http://forum.aircrack-ng.org/|forum]]. Bardzo ważnym jest abyś sam spróbował rozwiązać problem, jeszcze przed napisaniem posta. Twoje pytanie zostanie zignorowane jeśli odpowiedź na nie jest już dostępna na forum lub, co gorsza, na wiki. Jeśli jednak przedstawisz swój problem i swoje dotychczasowe próby jego rozwiązania, użytkownicy bardzo chętnie spróbują Ci pomóc. Mile widziane jest też załączanie informacji o sprzęcie, jakiego używasz.
  
-Jeśli potrzebujesz rozmowy na żywo, możesz wejść na kanał [[irc://irc.freenode.net/aircrack-ng|IRC #aircrack-ng w sieci Freenode]] bądź jego polski odpowiednik, [[irc://irc.freenode.net/aircrack-ng-pl|#aircrack-ng-pl w tej samej sieci]]. Po wejściu po prostu zadaj pytanie, "nie pytaj czy wolno pytać". Jak w przypadku forum, użytkownicy bardzo chętnie Ci pomogą jeśli szczegółowo przedstawisz swój problem i pokażesz, że sam nie byłeś w stanie go rozwiązać pomimo poszukiwań.+Jeśli potrzebujesz rozmowy na żywo, możesz wejść na kanał [[irc://irc.libera.chat/aircrack-ng|IRC #aircrack-ng w sieci Libera Chat]] bądź jego polski odpowiednik, [[irc://irc.libera.chat/aircrack-ng-pl|#aircrack-ng-pl w tej samej sieci]]. Po wejściu po prostu zadaj pytanie, "nie pytaj czy wolno pytać". Jak w przypadku forum, użytkownicy bardzo chętnie Ci pomogą jeśli szczegółowo przedstawisz swój problem i pokażesz, że sam nie byłeś w stanie go rozwiązać pomimo poszukiwań.
  
 Pamiętaj jednak, że ani na IRCu, ani na forum nie wspieramy w jakikolwiek sposób ludzi uzyskujących dostęp do sieci, które do nich nie należą. Nie pomożemy nikomu włamać się do sieci. Pytanie się o takie rzeczy to najszybszy sposób, aby dostać bana. Pamiętaj jednak, że ani na IRCu, ani na forum nie wspieramy w jakikolwiek sposób ludzi uzyskujących dostęp do sieci, które do nich nie należą. Nie pomożemy nikomu włamać się do sieci. Pytanie się o takie rzeczy to najszybszy sposób, aby dostać bana.
  
 Pomocne mogą też być [[videos|filmy]]. Pomocne mogą też być [[videos|filmy]].
pl/getting_started.txt · ostatnio zmienione: 2021/07/05 23:27 przez mister_x